Näidud.ee logo

Mis asi on Näidud.ee?

NÄIDUD.EE on portaal, mis võimaldab tavakasutajal (eraisik, firma) edastada erinevaid kommunaalmaksetega seotud näitusid (vesi, elekter jne.) erinevatele teenusepakkujatele ja teistele vajalikele osapooltele (korteriühistu, üürikorteri omanik, raamatupidaja) ühest kohast ja mugavalt ning täiesti tasuta.

Lisaks tavakasutajale saab portaalis luua ka kontot, mis on suunatud teenusepakkujatele (sh. korteriühistutele), kuhu koonduvad tavakasutajatelt laekunud näidud ning on võimalik edasine andmete eksport sobival kujul.

Kasutajaks registreerudes saad oma teenused seadistada ning ei pea näitude saatmisel iga kord kõiki nõutud andmeid sisestama - piisab vaid näitudest. Lisaks saad peale registreerumist seadistada omale personaalseid teenuseid, kui ei leia meie poolt eelseadistatud teenusepakkujate hulgas sobivat, näha oma kulutuste statistikat ning teha palju muud kasulikku. Peale teenuste seadistamist saad näite saata nutitelefoniga ka otse mõõdiku eest, selleks ava oma telefoni veebilehitsejas aadress m.naidud.ee .